За два тижні нового року — виявлено три сумнівні документи на авто


15 Січня 2018

Фото про підробні документи (2)

         Лише за перші два тижні нового року на Полтавщині співробітниками територіальних сервісних центрів МВС, при реєстрації транспортних засобів, було виявлено  три сумнівні документи на авто.
Так, 3 січня 2018 року у територіальному сервісному центрі № 5341, що у місті Полтаві, при спробі перереєстрації автомобіля Mitsubishi Lanzer, яким на правах довіреності, керував житель Новосанжарського району, було встановлено, що транспортний засіб у базі даних не значився та з обліку не знімався.
А вже наступного дня у Пирятині, при вивченні реєстраційних документів на автомобіль Audi A6, були виявлені зміни в первинному змісті персональних даних.
11 січня 2018 року не пощастило пані, що звернулася до територіального сервісного центру № 5343, що в Лубнах для перереєстрації Opel Omega, адже в результаті експертного дослідження було встановлено, що бланк свідоцтва про реєстрацію  не відповідає аналогічним бланкам, які знаходяться в офіційному обігу.
Усі історії мали однаковий фінал: супровідні документи та автомобілі були направлені у відповідні відділи поліції ГУНП в Полтавській області для подальшої перевірки.