Два автомобіля з ознаками підробки виявлено 3 березня 2018 року


06 Березня 2018

сайт

Два автомобіля з ознаками підробки виявлено 3 березня 2018 року у територіальних сервісних центрах області судовими експертами.

Полтавець звернувся до територіального сервісного центру № 5346, що в селі Бутенки Кобеляцького району з наміром перереєструвати автомобіль Peugeot 405, що належить іншому полтавцю на підставі доручення. Та намірам втілитися не вдалося, адже в ході перевірки транспортного засобу, були виявлені ознаки втручання  у номерне позначення двигуна шляхом видалення таблички з номером двигуна.

З’ясовувати обставини злочину продовжать у Кобеляцькому відділі поліції ГУНП в Полтавській області.

Не пройшов перевірки під час дослідження ідентифікаційних позначень та супроводжуючих документів і автомобіль Opel Kadett 1986 року. Старший судовий експерт Полтавського НДЕКЦ МВС України встановив, що первинне номерне позначення двигуна було знищене і нанесене кустарним способом. А це – привід передати матеріали співробітникам Полтавського РВП ПВП ГУНП в Полтавській області.

Обє’днує ці історії і той факт, що автомобілями керували громадяни на підставі доручення.

Пам’ятайте, що насправді довіреність не надає права власності на майно. А реалізувати право ним розпоряджатися (наприклад продати), у разі виявлення підробок, не можливо – яскраві приклади тому – наведені вище.