Зареєструвати авто за 2 години тепер можна в новому сервісному центрі МВС міста Миргорода


21 Вересня 2018

Processed with VSCO with k1 preset

Сервісний центр МВС нового зразка, який сьогодні було презентовано в місті Миргород, став п’ятим оновленим серівсним центром МВС в Полтавській області. Тут надають такі послуги як реєстрація та перереєстрація транспортних засобів,  видача та заміна посвідчення водія, приймають іспити на право керування транспортним засобом, надають дозволи на перевезення небезпечних вантажів, видають довідки про несудимість тощо.

«Сучасні сервісні центри МВС відрізняються від колишніх МРЕВ насамперед змінененими професійними й етичними стандартами роботи з клієнтом – у сервісному центрі МВС працює клієнтоорієнований персонал. Нам важливо сформувати довіру громадян до держави, надаючи необхідні адміністративні послуги зручно та доступно», — зазначив в ході презентації начальник Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко.

Сервісний центр обладнаний сучасним технологічним устаткуванням, є просторим, прозорим та інклюзивним. Завдяки сучасній інформаційній системі процес отримання послуг для громадян тут значно спростився.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами: отримати консультації щодо послуг можна за телефоном (044) 290-18-99 та  (0332) 77-19-74 або запитати на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС і Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області. Відповіді на найпоширеніші питання шукайте на сайті hsc.gov.ua та pol.hsc.gov.ua.

  • Processed with VSCO with k1 preset