У регіональному сервісному центрі МВС в Полтавькій області обговорено актуальні та проблемні питання допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів


04 Грудня 2018

845

4 грудня 2018 року на базі регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області фахівці з Полтавщини, Харківщини, Сумщини та Луганщини під головуванням представника Головного сервісного центру МВС обговорили актуальні та проблемні питання у сфері допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

Для названих областей послуга з видачі або продовження свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів є однією з найзатребуваніших зі сторони підприємств.

Актуальності ця тема набула після набрання у жовтні поточного року чинності новими нормативно-правовими актами з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів, що затверджені наказом МВС від 4 серпня 2018 року № 656.

Представник Головного сервісного центру МВС Козачук Микола Анатолійович зупинився не лише на вимогах національного законодавства у цій сфері, а й на міжнародних нормах, закріплених в Європейській Угоді про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів.

 

Окрему увагу було приділено питанню проведення перевірки цистерн згідно Порядку, затвердженого спільним наказом Мінінфраструктури та МВС

від 12 травня 2015 року  № 166/550.

Учасники заходу отримали роз’яснення щодо нових аспектів оформлення свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.