У регіональному сервісному центрі МВС відбулося виїзне засідання керівництва з представниками автошкіл


08 Липня 2019

SC-Poltava

 

8 липня 2019 року відбулося виїзне засідання керівництва регіонального сервісного центру МВС з представниками автошкіл міст Кременчука та Горішніх Плавнів.

Актуальними питаннями зустрічі стали порівняльний аналіз екзаменаційної діяльності протягом 2018 та першого півріччя 2019 року, підведення підсумку проміжного результату роботи.

У засіданні взяли участь: начальник регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко, заступник начальника центру – Ірина Пархоменко, начальники територіальних сервісних центрів МВС № 5342 та 5348 Микола Васюта та Сергій Рабков відповідно.
У звітній доповіді Віталій Бондаренко повідомив, що у місті Кременчуці працює вісім, а у Горішніх Плавнях – три акредитовані навчальні заклади з підготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

За вказаний період автошколами Кременчука підготовлено 4 993 особи, а навчальними закладами Горішніх Плавнів – 1197.

«За результатами аналітичних даних, частка складених іспитів з першого разу у ТСЦ МВС № 5342 складає 56%, а у ТСЦ МВС № 5348 – 43,5%, — повідомив  Віталій Бондаренко. Разом з тим, у сервісному центрі МВС Кременчука кількість випадків, з низькою успішністю складання іспитів, зменшилась. Так, у 2018 році було направлено 5 приписів, у 2019 — 1. У Горішніх Плавнях наразі тримається показник минулого року – 1 випадок».

На зустрічі представники автошкіл мали  змогу задати запитання та отримати роз’яснення щодо суттєвіих змін, запроваджених Урядом 03 квітня цього року постановою до порядків підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, видачі посвідчень водія, державної акредитації закладів, що проводять підготовку водіїв, та атестації їх спеціалістів,

Стежити за нововведеннями реформи можна на сайті Головного сервісного центру МВС. За консультаціями звертайтеся на офіційну сторінку в Facebook або за телефоном (044) 290-19-88.