У Кременчуці частину послуг сервісних центрів МВС тепер можна отримати в ЦНАПі


18 Липня 2019

9424

Отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС стало ще зручніше. Відтепер відновити посвідчення водія у випадку втрати або викрадення, замінити посвідчення старого зразка на нове, отримати послугу первинної реєстрації авто, перереєструвати авто  у випадку зміни анкетних даних, можна у Центрі надання адміністративних послуг у місті Кременчуці за адресою: вулиця Гагаріна, 14.

Це стало можливим завдяки реалізації узгодженого рішення про співпрацю між регіональним сервісним центром МВС в Полтавській області та Кременчуцькою міською радою, яке було укладене у березні цього року.

«Результатом такого співробітництва, — говорить начальник ТСЦ МВС № 5342 регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Микола Васюта, —  є розширення мережі послуг сервісних центрів МВС, зменшення навантаження на сервісний центр МВС, а також поява нових зручних комплексів послуг для громадян. Наприклад при зміні прізвища, або у разі зміни адреси,  заявник, отримуючи нову ID-картку, може одразу обміняти посвідчення водія чи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу».

Ці та інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви; неділя і понеділок – вихідні.

Адреси найближчих сервісних центрів МВС:

  • м. Кременчук, проїзд 40-річчя ДАІ, 3
  • м. Горішні Плавні, вулиця Строна, 11-А

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультації  за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС.

Фото матеріали надані прес-службою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради