Юні полтавці знайомляться з Правилами дорожнього руху, граючись


16 Серпня 2019

69079147_471297413429145_3236675276817563648_n

Юні полтавці отримали можливість вивчати Правила дорожнього руху, граючись. На території   сервісного центру МВС, що розташований за адресою: Полтавський район, село Розсошенці, вулиця Кременчуцька 2-В, збудували дитячий автомобільний майданчик.

Зініційована начальником сервісного центру МВС Віталієм Бондаренком ідея створити сучасну локацію для активного відпочику дітей знайшла підтримку сільського голови  Щербанівської об’єднаної територіальної громади Ігоря Процика і була реалізована в рамках «Програми розвитку територіального сервісного центру № 5341 РСЦ МВС в Полтавській області на 2018-2020 рік».

Дитячий автомайданчик  обладнаний  з велодоріжками,  парковками, дорожньою розміткою, тунелем, зі справжніми дорожніми знаками, світлодіодним світлофором, ба, навіть, є залізничний переїзд зі шлагбаумом та семафорами! На цьому майданчику кожен знайде заняття до снаги — для наймолодших встановлені каруселі та гойдалки, старші можуть кататися на роликах, самокатах, велосипедах, міні-авто.

Місія сервісних центрів МВС давно вийшла за межі звичних функцій: реєстрації/перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія, видачі довідки про відсутність (наявність) судимості тощо. «Ми працюємо для людей, зміцюючи довіру до державних послуг. У бажанні налагодити якісний державний сервіс та комунікацію з  людьми, ми шукаємо нові можливості бути корисними для наших клієнтів, намагаємося перевершити очікування громадян, дати їм більше, аніж просто послугу. Формувати довіру суспільства до держави треба починати змалку. Тому сервісні центри МВС із неприхованим задоволенням долучаються до ініціатив, що націлені на розвиток нашого підростаючого покоління, —  говорить Віталій Бондаренко.

Сільський голова у відповідь зазначив, що турбота про благоустрій громади є неповною, якщо не помічати потреби молоді. «Дбаючи про майбутнє громади та становлення суспільства в цілому, уже сьогодні необхідно інвестувати в підростаюче покоління», — підсумував Ігор Процик.  

Сервісні центри МВС надають послуги з вівторка по п’ятницю з 09:00 – 18:00, у суботу з 09:00 – 16:45, без обідньої перерви, а дитячий атомайданчик працює без вихідних, вхід вільний. Ласкаво просимо!

 

 

Стежити за нововведеннями можна на сайті Головного сервісного центру МВС. За консультаціями звертайтеся на офіційну сторінку в Facebook або  за телефоном (044) 290-19-88.