A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Хто ми


Головний сервісний центр МВС здійснює надання платних і безоплатних послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ, а також бере безпосередню участь у реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг.

У межах своїх повноважень Головний сервісний центр МВС здійснює співробітництво з міжнародними організаціями та профільними закладами іноземних держав з питань, що належать до компетенції системи сервісних центрів МВС, а також вивчення, узагальнення та поширення в передового досвіду в зазначеній сфері.

Місія
Ми працюємо з людьми та для людей, зміцнюючи довіру до державних послуг.
Бачення
Сервісні центри МВС – лідер з надання державних послуг. В основі нашого успіху – люди, ефективність рішень та передові технології.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами. Повний перелік послуг

Наразі в Україні функціонує 156 сервісних центрів МВС.

Статист-Послуг-СЦ-МВС_155-01

З метою виконання покладених на нього завдань та функцій Головний сервісний центр МВС взаємодіє з центральними органами виконавчої влади та іншими органами державної влади, установами, організаціями, до компетенції яких належать питання, пов’язані з роботою системи сервісних центрів МВС.

Головний сервісний центр МВС створений 7 листопада 2015 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ». Він є міжрегіональним територіальним органом Міністерства внутрішніх справ.

Головний сервісний центр МВС очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється Міністром внутрішніх справ.

Система сервісних центрів МВС включає Головний сервісний центр, регіональні сервісні центри областей, Автономної Республіки Крим та міст Києва і Севастополя, а також територіальні сервісні центри МВС, які на правах відділів входять до складу відповідних регіональних сервісних центрів.

Без-назви-159

Регіональний сервісний центр МВС України здійснює надання платних і безоплатних послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ України, а також бере безпосередню участь у реалізації державної політики в сфері надання адміністративних послуг.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами та отримати довідку про несудимість. Повний перелік послуг

У Полтавській області функціонують 8 сервісних центрів.

З метою виконання покладених на нього завдань та функцій, Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області взаємодіє з органами державної влади та місцевого самоврядування, іншими органами, установами, організаціями, до компетенції яких належать питання, пов’язані з роботою системи сервісних центрів МВС.

Регіональний сервісний центр МВС України створений 7 листопада 2015 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ». Він є територіальним органом Міністерства внутрішніх справ України, підпорядкованим Головному сервісному центру МВС, до складу якого входять територіальні сервісні центри МВС у межах області.

Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється Міністром внутрішніх справ у встановленому порядку за поданням начальника ГСЦ МВС. Заступники начальника РСЦ МВС та начальники територіальних сервісних центрів МВС призначаються і звільняються з посади у встановленому порядку начальником РСЦ МВС за погодженням з начальником ГСЦ МВС.