Хто ми


Регіональний сервісний центр МВС України здійснює надання платних і безоплатних послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ України, а також бере безпосередню участь у реалізації державної політики в сфері надання адміністративних послуг.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами та отримати довідку про несудимість. Повний перелік послуг

У Полтавській області функціонують 8 сервісних центрів.

Без-назви-159

 

З метою виконання покладених на нього завдань та функцій Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області взаємодіє з ГСЦ МВС, органами державної влади та місцевого самоврядування, іншими органами, установами, організаціями, до компетенції яких належать питання, пов’язані з роботою системи сервісних центрів МВС.

Регіональний сервісний центр МВС України створений 7 листопада 2015 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ». Він є територіальним органом Міністерства внутрішніх справ України, підпорядкованим Головному сервісному центру МВС, до складу якого входять територіальні сервісні центри МВС у межах області.

Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється Міністром внутрішніх справ у встановленому порядку за поданням начальника ГСЦ. Заступник начльника РСЦ МВС та начальники територіальних сервісних центрів МВС призначаються і звільняються з посади у встановленому порядку начальником РСЦ МВС за погодженням з начальником ГСЦ МВС.

Система сервісних центрів МВС включає Головний сервісний центр, регіональні сервісні центри областей, Автономної Республіки Крим та міст Києва і Севастополя, а також територіальні сервісні центри МВС, які на правах відділів входять до складу відповідних регіональних сервісних центрів.