A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Як отримати посвідчення водія після позбавлення права на керування транспортними засобами відповідно до ст. 130?


Особам, позбавленим права на керування транспортними засобами за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, посвідчення водія повертається після обов’язкового проходження позачергового медичного огляду та складання в сервісному центрі МВС теоретичного і практичного іспиту. У разі наявності в посвідченні водія двох або більше категорій на право керування транспортного засобу теоретичний, практичний іспити складаються за вищою категорією в посвідченні водія.

Якщо позбавляють права на керування транспортними засобами за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення осіб, які отримали його вперше на 2 роки, повернення посвідчення водія не відбувається. Поновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється після підготовки в навчальному закладі та успішного складання теоретичного і практичного іспитів у сервісному центрі МВС. Таке посвідчення водія знову видається на 2 роки.

На період дії воєнного стану в Україні та протягом трьох місяців з дня його припинення або скасування повернення посвідчення водія особі, позбавленій права на керування транспортного засобу, здійснюється уповноваженим працівником будь-якого сервісного центру МВС незалежно від місця зберігання вилученого посвідчення водія.