A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця


Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області (вул. Кременчуцька, 2В, с. Розсошенці Полтавського району) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії  «В»: спеціаліст відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області, 1 посада, згідно з умовами проведення конкурсу

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копію паспорта громадянина України.
  • Письмову заяву про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмову заяву, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Заповнену особову картку встановленого зразка.
  • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2018 рік (про подання декларації).
  • Посвідчення   атестації   щодо   вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301)

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області  визначено наказом РСЦ МВС  від 11 лютого 2019 року N45.

 Документи приймаються до 18:00, 26 лютого 2019 року (15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агенства з питань державної служби).

Дата, час і місце проведення конкурсу: 01 березня 2019 року, о 09 год. 30 хв., Полтавська обл., Полтавський р-н, с.Розсошенці,     вул. Кременчуцька, 2В, каб. 60 (4 поверх)

Контактна інформація: Садовська Оксана Олегівна, тел. (0532) 59-07-36, info_pol@hsc.gov.ua