A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців


Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області (вул. Кременчуцька, 2В, с. Розсошенці Полтавського району) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії  «В»:

1. провідний спеціаліст сектору персоналу регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області – 1 посада за  умовами проведення конкурсу;
2. адміністратор територіального сервісного центру № 5345 (на правах відділу, м. Гадяч) регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області  — 2 посади за умовами проведення конкурсу;

 Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають у встановленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2017 рік (про подання декларації).
  • Посвідчення   атестації   щодо   вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301)

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області  визначено наказом РСЦ МВС  від 03 липня 2019 року N 154.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в РСЦ МВС до 16:45 19 липня 2019 року  за адресою вул. Кременчуцька, 2В, с. Розсошенці Полтавського району

Дата, час і місце проведення конкурсу: 24 липня 2019 року, початок о 09:30 год., вул. Кременчуцька, 2В, с. Розсошенці Полтавського району
Контактна інформація: Тумачок Катерина Сергіївна, тел. (0532) 59-07-36, info_pol@hsc.gov.ua