A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців


Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області (вул. Кременчуцька, 2В, с. Розсошенці Полтавського району) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії  «Б»:

— начальник територіального сервісного центру № 5343,  згідно з умовами проведення конкурсу;
— начальник територіального сервісного центру № 5344, 
 згідно з умовами проведення конкурсу;

 Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають у встановленому порядку такі документи:

  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Резюме за формою, згідно з додатком, затвердженим Постановою КМУ від 25.09.2019 № 844.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області  визначено наказом РСЦ МВС  від 13 грудня 2019 року N 273.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в РСЦ МВС до 18:00,  08 січня 2020  року за адресою вул. Кременчуцька, 2В, с. Розсошенці Полтавського району

Дата, час і місце проведення конкурсу: 10 січня 2020 року, початок о 09:30 год., вул. Кременчуцька, 2В, с. Розсошенці Полтавського району
Контактна інформація: Садовська Оксана Олегівна, тел. (0532) 59-07-36, info_pol@hsc.gov.ua