A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця


Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області (вул. Кременчуцька, 2В, с. Розсошенці Полтавського району) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
— державного службовця категорії «В» провідного спеціаліста сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області  – 1 посада, згідно з 
умовами проведення конкурсу.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають у встановленому порядку документи, зазначені в умовах. Громадяни можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Умови проведення відкритого конкурсу для призначення на вищезазначені посади регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області  визначено наказом РСЦ МВС  від 29.01. 2019 року N 33.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи до 18:00 12 лютого 2019 року, за адресою Полтавський район, с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 2В, каб. 59

Дата, час і місце проведення конкурсу: 19 лютого 2019 року, о 09 год. 30 хв., Полтавський район, с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 2 В.

Контактна інформація: Тумачок Катерина Сергіївна, тел. (0532) 59-07-36, info_pol@hsc.gov.ua