A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця


  Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області (вул. Європейська, 164, м. Полтава) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії  «Б»: завідувача сектору організації закупівель регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області, 1 посада, згідно з умовами проведення конкурсу

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2017 рік (про подання декларації).
  • Посвідчення   атестації   щодо   вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301)

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області  визначено наказом РСЦ МВС  від 06 липня 2018 року N 153.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в РСЦ МВС до 18:00 год. 25 липня 2018 року, за адресою м. Полтава, вул. Європейська, 164 каб. 59

Дата, час і місце проведення конкурсу: 30 липня 2018 року, о 10 год. 00 хв., м. Полтава, вул. Європейська, 164.

Контактна інформація: Кнюпа Людмила Григорівна, тел. (0532) 59-07-36, info_pol@hsc.gov.ua